O mnie - Adwokat Natalia Kozubal

Adwokat Natalia Kozubal-Michalska

adwokat-jasło

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2016r. obroniłam pracę magisterską pt. „Przestępczość nieletnich jako zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego”. Po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie, złożyłam egzamin adwokacki i zostałam wpisana na listę adwokatów. Od kilku lat zdobywam niezbędne doświadczenie, wymagane w pracy adwokata, pracując w kancelarii.

Jeszcze w czasie odbywania aplikacji adwokackiej ukończyłam studia podyplomowe z Prawa Medycznego i Bioetyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Administrację Samorządową na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

W ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej oferuję kompleksową obsługę i pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym w zakresie m.in. prawa cywilnego (w tym rodzinnego i spadkowego), karnego, administracyjnego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa medycznego, ochrony danych osobowych. Świadczę pomoc obejmującą m. in. reprezentację stron na każdym etapie postępowania, sporządzaniu wszelkich pism procesowych, wezwań do zapłaty, opinii pranych i umów. Reprezentuję klientów na terenie całego kraju.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferuję porady prawne online.